Europa przygotowuje się na „horror zimę”

Czy w Europie z powodu islamizacji dojdzie do wojny domowej? Tego zdania jest wielu mieszkańców np. Salzburgu.

Brak pieniądza gotówkowego, wyłączanie prądu, zamieszki:
Europa przygotowuje się na „horror zimę”.

 Zbiorniki gazu są pełne! – tym hasłem Europa zewnętrznie przygotowuje swoich obywateli na nadchodzącą zimę. Jednak za kulisami już trwają przygotowania na „najgorszy scenariusz”. Awarie, brak dostępu do gotówki i zamieszki zagrażają naszemu kontynentowi.

W szczególności władze niemieckie zintensyfikowały przygotowania do awaryjnych dostaw gotówki w przypadku awarii zasilania, aby utrzymać gospodarkę na powierzchni, donosi agencja informacyjna Reuters, powołując się na cztery źródła. Plany obejmują gromadzenie przez Bundesbank dodatkowych miliardów. W grę wchodzą również „możliwe ograniczenia wypłat”.

Transportery pieniędzy również muszą tankować.

Słabością, luka w systemie transportu gotówki, który zaopatruje bankomaty i banki w pieniądze jest priorytetowe, niezależne zaopatrzenie wozów opancerzonych w paliwo, kiedy dojdzie do przerwy w dostarczeniu energii elektrycznej.

Kein Bargeld, Blackout, Tumulte: Europa bereitet sich auf “Horror-Winter” vor | Exxpress

----------------------------------------

Za kulisami coś się dzieje

WIEDEŃ. W piątek rano w sześciu dzielnicach Wiednia było ciemno. Krótko po godzinie 8 rano doszło do poważnej przerwy w dostawie prądu, która dotknęła kilka dzielnic. Oficjalnie mówi się o awarii.
W tych dzielnicach Wiednia nie można było nic kupić, ponieważ kasy nie działały.

Blackout?: Sechs Wiener Bezirke am Freitag in der Früh ohne Strom - Wien (meinbezirk.at)

-----------------------------

Na kanale znanego szwajcarskiego dziennikarza śledczego Jo Conrad dowiadujemy się o przekazanej wiadomości od dwóch policjantów, którzy twierdzą, że w obecnej fali uchodźców do EU przerzucana jest  duża liczba broni i islamskich bojowników, których zadaniem jest wywołanie wojny domowej.

Ich zdaniem w EU jest już obecnie koło pół miliona bojowników islamskich, którzy czekają tylko na godzinę X.

https://t.me/emigrant19/708 W Europie z powodu islamizacji dojdzie do wojny domowej.

Nie potraktowałem tej wypowiedzi poważnie, jednak po wydarzeniach jakie mieliśmy ostatnio w Austrii i Niemczech taki scenariusz wydaje się coraz bardziej prawdopodpodobny.

Jakie to były wydarzenia?

Uchodźcy z krajów arabskich w sposób analogiczny we wielu miastach podjęły próbę destabilizacji przestrzeni publicznej. Mieszkańcy uciekali do swych domów w popłochu po agresywnym zachowaniu się uchodźców.

Grupy tych uchodźców wyszła na ulicę z okrzykami „to jest wojna” i „Allach jest wielki”

Zamieszki w centrum Linzu, Salzburgu czy Wiednia były spowodowane głównie przez młodych ludzi ze środowisk migracyjnych, którzy rzucali w przechodniów petardami.
Według prasy byli to Syryjczycy, Irańczycy i Czeczeni.

">

Podobnie było we wielu miastach w Niemczech.

Emigranci nie mają respektu przed krajem, który im dał schronienie, co pokazuje materiał z Brukseli, gdzie Afrykańscy emigranci napadają na białych mieszkańców.

https://t.me/emigrant19/706

Europa powoli zamienia się w piekło dla swoich rdzennych mieszkańców.

StanW

StanW

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

5

liczba ocen: 18

 • Nie wierzę w spontaniczność

  tej agresji migrantów. Europa, gdyby rządzili nią ludzie którym zależałoby na spokojnym funkcjonowaniu z rozwojem gospodarczym, miast martwić się o niezależne zaopatrzenie wozów opancerzonych (rozwożących gotówkę) w paliwo, powinna jak najszybciej odciąć się decyzyjnie od Anglii i USA. Jak? tego to ja nie wiem. Ale to niezrozumiałe, że takie kraje jak Niemcy czy Francja nie potrafią być bardziej suwerenni.
  Ta niemoc trąci ich udziałem w spisku przeciwko swoim obywatelom.

  • Nie wierzę w spontaniczność#kowalew

   "Odciąć się" od USA i Anglii? Dokładniej od Wall Street , City of London i banku BIS z Bazylei.
   Na razie prawie niewykonalne nawet po przyłączeniu się do BRICS bo i tam korzenni wiodą prym. Najpierw upadek dolara a potem zobaczymy co da się zrobić.

   • Nie wierzę w spontaniczność#kowalew#JMK

    Zaopatrz się w wodę butelkowaną i żywność w puszkach, urzędnik mówi Niemcom.

    Stock up on bottled water and canned food, official tells Germans
    https://www.rt.com/business/566823-stock-up-bottled-water-germany/

  • Nie wierzę w spontaniczność#kowalew

   Josep Borrell nazwał temperaturę w mieszkaniach powyżej +17° zbrodnią przeciwko europejskim wartościom! „Stoimy przed wyborem między wolnością a wygodą. Dużo mówiliśmy o gotowości na śmierć za ideały demokracji, czas to udowodnić”.
   https://pbs.twimg.com/media/Fh7hrDHXkAAsQVX?format=jpg&name=small

   Voilà niebezpieczny wariant współczesnej utopii – przypomina mi Rumunię końca lat 70

   https://pbs.twimg.com/media/Fh9hHgJXgAMmPnV?format=jpg&name=small

 • "Europa powoli zamienia się w piekło dla swoich rdzennych mieszkańców."

  ------------------------------
  Tak - zmienia się i to zgodnie z planem likwidacji Białej Europy.
  Wniosek?
  Te niekończące się zorganizowane desanty kolorowego elementu na Europę ma swój konkretny i jedyny cel - jakim jest likwidacja Białej Europy. Podobnie jest z Ameryka.

 • Wilkommen.

  Ponoć źródłosłów to a jakże, polska nazwa specjalnego pucharu dla gości.
  Zwanego"wilkiem". Teraz "goście" odwdzięczają się podobnie. Jakiż to diaboliczny chichot historii. Szwaby( najmniej po ddr- ówku ) siadły okrakiem na podbitych ziemiach. A teraz co? Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego robi pod siebie?
  No cóż, jak lubię ten sanskrycki cytat: karma'n phra barath. Czyli- karma powróci lub drugie tłumaczenie: co posiales to wzrośnie, dziwnie znajome?
  Taa, ja bym w razie czego muzykom z Rammstein oraz ich rodzinom nadal polskie obywatelstwo. Ci chociaż zasługują...

 • Pisanie nie rozwiaze problemu

  Wylaczyc telewizor, zamknac Internet i stawic sie

  • Pisanie nie rozwiaze problemu#Robert

   Za Szwabów? W razie czego gdyby była np.interwencja NATO, podejrzewam że nawet Turcja pospieszy"uspokoić" muslimów.
   Głupi byłby ten kto chce rozwiązywać problemy jakich sobie sami narobili.

   • Pisanie nie rozwiaze problemu#Robert#brian

    Zadanie broni, islamskiej jest spacyfikowanie ruchów wolnościowych w EU, co się już dzieje.
    To jest dzicz, która według teorii Konecznego zdominuje przestrzeń publiczną na zachodzie i dokona quasi zdziesiątkowania cywilizacji opartej na etyce, która zabrania mordowania ludzi dla celów ideologicznych, klonowania ludzi, eksperymentów na ludziach i podłączania ich umysłu do komputera.
    A więc islamiści są, podobnie jak faszyzm zielony, tylko narzędziem globalistów z sekty Kabalistów wyznających Trans Humanizm, a więc tych co modlą się już do maszyn, które sami stworzyli.
    Te narzędzia globalistów po wykonaniu oczekiwanych celów znikną tak szybko z powierzchni ziemi jak się ukazały.
    Obecnie mamy zatem do czynienia z procesem usuwania najniebezpieczniejszej przeszkody globalistów, którą jest kościół katolicki.

   • Pisanie nie rozwiaze problemu#Robert#brian

    Austria do NATO nie należy

    • Pisanie nie rozwiaze problemu#Robert#brian#Wican

     90% społeczeństwa powiedziało NIE. Nie chcemy u siebie armii Rothschilda, to jest pakt agresywny kreujący tylko wojny, jak pokazuje doświadczenie.
     Wszystko leci według tego samego szablonu.
     Najpierw inwestuje się w tzw. odpowiednią „opiekę” terenów ( Ukraina 5 miliardów ).
     Potem opowiada się bajeczki, że tu chodzi o prawa człowieka do wolności i demokracje.
     Następnie destabilizuje się region i pokazuje się ludziom, kogo mają się bać (np. Putina) i przeprowadza się prowokacje, aby doszło do konfliktu.
     W przypadku Ukrainy prowokuje się Rosję, i tak stwarza się rynek na broń i robi na broni złoty interes.
     Zainteresowanych odsyłam do publikacji George Friedmana.

  • Pisanie nie rozwiaze problemu#Robert

   Co te żydolewackie chuje wymyślili w UE...Szefowa MKiŚ chce wyłączenia budynków mieszkalnych z systemu handlu emisjami UE. Minister klimatu i środowiska Anna Moskwa zaapelowała m.in. do KE o wyłączenie budynków gospodarstw domowych z unijnego systemu handlu emisjami - wynika z listu, do którego dotarła PAP. Zmuszanie najbiedniejszych gospodarstw domowych do szybkich zmian w ogrzewaniu nie jest słusznym kierunkiem - dodała.

   https://forsal.pl/swiat/unia-europejska/artykuly/8591176,moskwa-wylaczenie-budynkow-mieszkalnych-z-systemu-handlu-emisjami-ue.html
   Tak wyglądają pomysły na przyszłość Komisji Europejskiej a w praktyce to Europejskiej Partii Ludowej (czyli PO-wców) Socjalistów i Zielonych (czyli naszej Lewicy) . Takich ludzi wybiera totalna opozycja do PE i tacy ludzie szykują nam przyszłość...Każdy będzie na tą żydowską bandę płacił za to, że jeździ samochodem czy ogrzewa dom. Skoro piszą tylko o domach tzn. że na uwalenie rolnictwa i transportu już się zgodzili. Dość tego. Znowu setki milionów przeciętnych, skromnie zarabiających i żyjących ludzi ma zapłacić za pomysły grupki kierujących Unią żydolewackich bogaczy, nie mających codziennych problemów materialnych. To jest takie unijne "niech jedzą ciastka" po prostu !!!. Aż się prosi powiedzieć, cytując klasyka, "wy skurwysyny, przyjdziemy po was". To tylko krok od 1933 roku i radykalizacji społeczeństw, wystarczy bezrobocie i wysokie koszty utrzymania. „Niemiecki fundamentalizm ekologiczny doprowadził do najgorszego kryzysu od wojny” „Zielony fundamentalizm” Niemiec doprowadził całą Europę do niespotykanego od II wojny światowej kryzysu – ocenia belgijski ekspert ds. energetyki, profesor uniwersytetu w Liege Damien Ernst.

 • Proszę zwróci ć uwagę na:

  "Według prasy byli to Syryjczycy, Irańczycy i Czeczeni.". Podane nacje uchodzą w powszechnej opinii za antyamerykańskie i tylko takimi straszą. A czy w Europie Czeczeńcy robili zadymy, poza kwestiami porachunków klanowych? Tak samo Persowie?

  • Proszę zwróci ć uwagę na:#Wican

   Robią zadymy na zlecenie i jest dużo mordów na tle seksualnym dokonanych przez Czeczeńców.
   O tym już pisałem podając linki z gazety. Trzech Czeczeńców ostatnio zamordowali nie pełno lenią dziewczynkę, a zanim ją zamordowali to przez kilka dni gwałcili. Po dokonani mordu rzucili ją pod drzewo we Wiedniu.

   • Proszę zwróci ć uwagę na:#Wican#StanW

    Ale to nie są publiczne zadymy. Oni bez zgody klanu na coś takiego nie pójdą. A Murzyni w Austrii nie dymią? Czy o nich mówić nie można? Ja sporo bywałem we Włoszech i tam zagrozenie czułem tylko ze strony Czarnych a nie Arabów czy nawet Albańców. Czeczeńców tam nie widziałem

    • Proszę zwróci ć uwagę na:#Wican#StanW#Wican

     „Oni bez zgody klanu na coś takiego nie pójdą.”
     ------------------------------------------------------
     Zgadza się, tylko że ci szefowie klanów są pod kontrolą służb specjalnych i quasi w pewnym sensie żyją w symbiozie w zamian za przymrużanie oka na handel narkotykami.
     Niewykluczone, że każda strona ma swoje plany, które są ostatecznym celem uświęcającym stoswane środki prowadzące do tego celu.
     Może wprowadzenie na siłę szariatu jak wynika z poniższego materiału gdzie padły jasne słowa.
     https://t.me/emigrant19/665